Kategorie

Newsletter

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO "DK"


Właścicielem sklepu internetowego DK-Drewno Kominkowe jest firma:

Drewno Kominkowe Helena Dzienisiewicz
Leszczewek 37,16-402 Suwałki
Tel 0-503-323-082
NIP 844 197 29 95
REGON 791062570

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy "DK" prowadzi sprzedaż towarów poprzez sieć internet
2. Oferta sklepu jest ograniczona terytorialnie tylko do terenu Polski
3. Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek Vat wg obowiązującej stawki.

II. ZAMÓWIENIA

4. Złożenie zamówienia jest równocześnie deklaracją zapoznania się z regulaminem sklepu internetowego, oraz jego pełnej akceptacji.
5. Po złożeniu zamówienia klient dostaje potwierdzenie drogą elektroniczną bądź telefoniczną w ciągu 24 godzin w przypadku dni roboczych.Potwierdzenie jest podstawą do dokonania płatności oraz informacją o przyjęciu zlecenia do realizacji.
6. Zamówienie nie zostanie zrealizowane w wypadku podania niewłaściwych bądź niekompletnych danych przez zamawiającego
7. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym firmy Drewno Kominkowe w przypadku płatności przelewem, bądź w przypadku potwierdzenia telefonicznego danych z formularza zamówieniowego w przypadku płatności za pobraniem.Zamówienie z formą płatności pobraniowej może być przez sklep nie przyjęte do realizacji bez podania przyczyny - sklep wówczas informuje klienta o tym i proponuje sposób realizacji zlecenia.
8. Wysyłka towarów następuje w przeciągu maksymalnie 2 dni roboczych od wpływu należności dla przesyłek kartonowych.Przesyłki paletowe dostarczane są do 5 dni roboczych od momentu wpływu należności.
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar zamówiony znajduje się na magazynie lub u dostawców sklepu. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o zaistniałej sytuacji i podejmowane są rozmowy na temat dalszej realizacji zamówienia (przedłużenie czasu realizacji bądź anulowanie zamówienia).
10. Klient może wprowadzać korekty w zamówieniu poprzez kontakt z obsługą techniczną sklepu do czasu wystawienia faktury za zakupiony towar.

III. WARUNKI ORAZ KOSZTY DOSTAWY

11. Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Poczty Polskiej
12. Zamawiane towary dostarczany jest według standartów firmy kurierskiej DPD i Poczty Polskiej oraz ich zasad.

IV. PŁATNOŚCI

13. Obowiązują dwa rodzaje płatności za zamówione towary:

a) przedpłata - płatność przelewem po akceptacji zamówienia przez firmę Drewno Kominkowe a przed wysłaniem towaru do klienta. Płatność należy uregulować na konto firmy Drewno Kominkowe podane poniżej a w tytule przelewu należy wpisać numer ID zamówienia oraz nazwisko zamawiającego.

ALIOR BANK/oddział Suwałki .Numer konta: 71-2490-0005-0000-4500-3165-9415

Drewno Kominkowe Helena Dzienisiewicz

Leszczewek 37

16-402 Suwałki

 

b) za pobraniem – płatność uiszczana jest przy odbiorze towaru .Na płatność pobraniową sklep wyaża każdorazowo zgodę .

V. FAKTURY VAT

14. Faktura VAT zostanie wystawiona po podaniu następujących danych w formularzu: nazwy podmiotu, adresu oraz numeru NIP zgodnie ze stanem rzeczywistym.

VI. REKLAMACJE

15. Wszelkie produkty sprzedawane przez firmę Drewno Kominkowe są produktami fabrycznie nowymi i sprawnymi i pozbawionymi wad ukture obniżają ich jakość. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski.Pochodzenie produktów jest legalne i pozbawione jakichkolwiek zajęć na żecz osób lub instytucji.

16. Zgłoszenie usterek gwarancyjnych proszę składac drogą mailową lub listownie.
17. Gwarancja produktów nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych działaniem z zewnątrz m. in. podczas transportu. Prosimy uprzejmie o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.

18.Wszystkie przesyłki są ubezpieczone przez HDI Gerling.

19. W przypadku stwierdzenia wad towaru w czasie transportu w obecności kuriera spisany zostaje protokół.


VII. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do danych osobistych ma jedynie firma Drewno Kominkowe, która nie odstępuje tych informacji podmiotom trzecim. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych - mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać. Firma Drewno Kominkowe zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych kontaktowych w celach własnych badań marketingowych bądź wysyłania materiałów promocyjnych.
21. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat towaru w ofercie Sklepu są zgodne z danymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
22. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
23. Rejestrując się do sklepu lub składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin oraz wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych firmy DK-Drewno Kominkowe.
24. Wyłącznym właścicielem praw autorskich do opisów produktów, zdjęć oraz wszelkich innych materiałów znajdujących się na stronach sklepu internetowego jest firma Drewno Kominkowe Helena Dzienisiewicz. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie (we fragmentach, lub w całości) zamieszczonych opisów oraz zdjęć bez zgody właściciela będzie traktowane jako naruszenie praw autorskich właściciela tychże materiałów.


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie