Kategorie

Newsletter

OFERTA

 

Naszą ofertę kierujemy do osób ceniących sobie wygodę i komfort. Nasza propozycja jest wspaniałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie potrzebują dużych ilości drewna kominkowego, potrzebują natomiast drewna wysokiej jakości - drewna, którego na próżno szukać na stacjach benzynowych, w supermarketach czy też w niejednym składzie opału. Klienci cenią sobie nasze drewno nie tylko za jakość, ale również, a może przede wszystkim, za sposób pakowania oraz dostawy.

To wszystko powoduje, że wybierając nasze drewno opałowe o nazwie handlowej "DK-Premium" otrzymacie Państwo towar najwyższej jakości dostarczony wprost do drzwi domu.

Cały problem zapewnienia „paliwa” do kominka i dostarczenia go do domu przejmuje w pełni nasza firma. Otrzymacie produkt, który rozwiąże wiele problemów np. z magazynowaniem drewna. Czysto i praktycznie zapakowany można magazynować w szafie lub garderobie, bez żadnej obawy. Drewno dostarczane w skrzyniopaletach można "ukryć" w ogrodzie lub zmagazynować w naszej drewutni dostosowanej do objętości skrzyniopalet.

 

 

Oferta nasza ukierunkowana jest na:

 

EKOLOGIĘ

 

 

Wigierski Park Narodowy
Suwalski Park Krajobrazowy

Działamy na terenie Zielonych Płuc Polski, z których to pozyskujemy nasze drewno opałowe. Całość surowca pochodzi z Lasów Państwowych i posiada certyfikaty legalności.

Naszym nowym, w pełni ekologicznym produktem jest "NATURALNY KOMINIARZ". Są to wióry drewna osikowego, które przy spalaniu czyszczą szyby oraz przewody kominowe. Produkt ten daje nie tylko efekty estetyczne, ale również podnosi poziom bezpieczeństwa przy korzystaniu z kominka.

Oferowane przez nas rozpałki kominkowe nie zawierają żadnych związków sztucznych i są w pełni ekologiczne.

 

 

 

KOMFORT

   

Wszystkie oferowane produkty z grupy "DK" dostarczamy do „drzwi” w estetycznym opakowaniu.

Stworzony przez nas sklep internetowy wraz z systemem dystrybucji i logistyki zapewnia możliwość łatwego zamówienia łącznie z ustaleniem harmonogramu dostaw.

To wszystko gwarantuje, że ciepła Państwu nigdy nie zabraknie.

 

 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie